Stomatologia zachowawcza - Villa Dental

STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA

Czym zajmuje się stomatologia zachowawcza? Przede wszystkim leczeniem próchnicy zębów, skutków próchnicy, czyli ubytków próchniczych oraz profilaktyką próchnicy – zapobieganiem powstawania kolejnych ubytków.

Dbając o regularną profilaktykę stomatologiczną, możemy zapewnić zębom zdrowie przez wiele lat. W ten sposób unikniemy różnego rodzaju problemów z uzębieniem. Uchronimy je przed skutkami próchnicy, choćby takimi jak ubytki twardych tkanek zęba. Niezwykle ważne jest dbanie o systematyczne wizyty kontrolne. Przynajmniej raz w roku powinniśmy odwiedzać stomatologa i dokonać przeglądu zębów. Odpowiednia profilaktyka zapewni nam zdrowe uzębienie i uchroni nas przed kosztownym leczeniem zębów. Podczas leczenia dbamy o najwyższą jakość, trwałość i nowoczesność używanych materiałów oraz technik, dzięki czemu w estetyczny i w naturalnie wyglądający sposób uzupełniamy wszelkie ubytki. Dbamy nie tylko o zapewnienie zdrowia naszym Pacjentom, ale także o ich komfort podczas wizyt. Każdy etap leczenia dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Pacjentów.

Kontakt:

Chcecie cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem? Potrzebujecie pomocy stomatologicznej na najwyższym poziomie? Macie pytania? Chcecie umówić się na wizytę w dogodnym terminie?

Dzwońcie: +48 602 663 874 lub piszcie: info@villadental.pl

Godziny otwarcia:

PON-PT: 9-18

Zapraszamy do nowego gabinetu, który znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji przy ul. Walczaka 12/3 w Willa Park. Zapewniamy parking na posesji.