Stomatologia estetyczna bez ortodoncji - Villa Dental

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA BEZ ORTODONCJI

Piękne zęby są równe, białe i przede wszystkim zdrowe. Współczesne metody stomatologiczne sprawiają, że uzyskanie idealnego uśmiechu jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Stomatologia estetyczna to specjalizacja, która zajmuje się przede wszystkim poprawą wyglądu zębów. Piękny uśmiech gwarantuje pewność siebie i radość z życia, dlatego zawsze warto zadbać o ładne i zdrowe zęby.

Gabinet dentystyczny Villa Dental dysponuje nowoczesnym sprzętem i metodami, które umożliwiają uzyskanie rewelacyjnych rezultatów w zakresie estetyki uśmiechu. Oferujemy między innymi niezwykle skuteczne wybielanie oraz korektę kształtu i ułożenia zębów bez konieczności stosowania długotrwałego leczenia ortodontycznego. Nasi doświadczeni dentyści dbają zarówno o skuteczność zabiegów, jak i panującą podczas nich atmosferę. Wszystkie procedury przeprowadzamy dokładnie i sprawnie, w komfortowych warunkach i z dbałością o samopoczucie Pacjenta. Zastosowanie zaawansowanych technik sprawia zaś, że efekty wszystkich zabiegów są trwalsze i łatwiejsze do uzyskania.

Zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej

Czym dokładnie zajmuje się stomatologia estetyczna? W naszym gabinecie wykonujemy:

  • wybielanie zębów,
  • usuwanie przebarwień,
  • korygowanie kształtu zębów,
  • odpowiednie ustawienie zębów,
  • uzupełnienie braków w uzębieniu,
  • odbudowę kształtu zębów m.in. zniszczonych próchniczo lub startych patologicznie,
  • licówki porcelanowe, które pozwalają na zmianę koloru, kształtu, długości zęba, a także na odbudowę jego fragmentów,
  • mosty, które umożliwiają uzupełnienie braków w uzębieniu,
  • korony w przypadku próchnicowych zniszczeń korony zęba, złamania zęba w wyniku urazu, przebarwień korony zęba lub uzupełniania startych zębów.

Warto pamiętać, że procedury z zakresu stomatologii estetycznej należy przeprowadzać na zdrowych zębach. Dlatego zapraszamy na wizyty kontrolne i konsultacje dentystyczne oraz podjęcie ewentualnego leczenia z zakresu stomatologii zachowawczej czy chirurgii stomatologicznej.

Kontakt:

Chcecie cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem? Potrzebujecie pomocy stomatologicznej na najwyższym poziomie? Macie pytania? Chcecie umówić się na wizytę w dogodnym terminie?

Dzwońcie: +48 602 663 874 lub piszcie: info@villadental.pl

Godziny otwarcia:

PON-PT: 9-18

Zapraszamy do nowego gabinetu, który znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji przy ul. Walczaka 12/3 w Willa Park. Zapewniamy parking na posesji.