Stomatologia dziecięca - Villa Dental

STOMATOLOGIA DZIECIĘCA

Wizyta u dentysty wcale nie musi być stresująca. Stomatologia dziecięca to jedna ze specjalności lekarzy kliniki Villa Dental. Mamy doświadczenie w profilaktyce i leczeniu zachowawczym wymagających Pacjentów, jakimi są dzieci. Dysponujemy wiedzą, która pozwala nam na skuteczne rozpoznawanie i likwidowanie problemów pojawiających się w młodym wieku. Ponadto wiemy, jak sprawić, aby mały Pacjent czuł się u nas bezpiecznie i komfortowo.

Profilaktyka i leczenie stomatologiczne dzieci – stomatologia dziecięca

Najmłodsi Pacjenci wymagają specjalnego podejścia i cierpliwego działania. Dlatego też warto odwiedzić gabinet dentystyczny, zanim pojawią się problemy z zębami i pierwszy ból. Podczas tzw. wizyty adaptacyjnej dziecko ma czas, by oswoić się z lekarzem, z nowym miejscem i sytuacją, co pozwala na ograniczenie stresu przy kolejnych odwiedzinach. Wizyta adaptacyjna to również dobry moment, aby nauczyć się prawidłowo dbać o zęby, tak aby uniknąć częstych wizyt na fotelu. Dlatego kładziemy nacisk przede wszystkim na profilaktykę i kształtowanie dobrych nawyków.

Warto zadbać o regularne wizyty kontrolne dziecka podczas, których sprawdzamy ryzyko wystąpienia próchnicy i oceniamy stan uzębienia. Naszym małym Pacjentom zapewniamy opiekę najlepszych stomatologów, którzy mają doświadczenie w pracy z dziećmi i którzy doskonale wiedzą nie tylko jak leczyć maluchy, ale także jak z nimi rozmawiać.

Stomatologia dziecięca – zakres

Stomatologia dziecięca to przede wszystkim:

  • profilaktyka,
  • lakowanie zębów,
  • lakierowanie (fluoryzacja) zębów,
  • leczenie zębów mlecznych i stałych.

Kontakt:

Chcecie cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem? Potrzebujecie pomocy stomatologicznej na najwyższym poziomie? Macie pytania? Chcecie umówić się na wizytę w dogodnym terminie?

Dzwońcie: +48 602 663 874 lub piszcie: info@villadental.pl

Godziny otwarcia:

PON-PT: 9-18

Zapraszamy do nowego gabinetu, który znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji przy ul. Walczaka 12/3 w Willa Park. Zapewniamy parking na posesji.